Olimpiados Konkursai Varžybos

Juodaičių pagrindinės mokyklos mokinių 2016-2017 m. m. dalyvavusių

mokyklos olimpiadose, viktorinose, varžybose, konkursuose

S U V E S T I N Ė

Renginio pavadinimas Mokinio vardas, pavardė Klasė Mokytojas Laimėta vieta
Fizikos olimpiada Mickus Kajus

Kulikauskas Laisvutis

VII

IX

O. Bajorinienė I
Piragytė Saulenė VII II
III neskirta
Lietuvių kalbos olimpiada Kulikauskas Laisvutis

Viltė Piragytė

Saulenė Piragytė

IX

V

VII

D. Piragienė I
Nedas Barišauskas

Silvija Paltanavičiūtė

V

VII

D. Piragienė II
Meninio skaitymo konkursas Jasukaitytė Rugilė

Paltanavičiūtė Silvija

VII

VII

D. Piragienė I
Piragytė Saulenė

Bakutytė Edita

Puodžiulytė Dovilė

VII

VI

IX

D. Piragienė

D. Milkintienė

II
Vitkus Adomas

Mickus Kajus

V

VII

D. Piragienė III
Istorijos olimpiada Lukas Turauskis

Laisvutis Kulikauskas

Saulenė Piragytė

X

IX

VII

A. Bautronis I
Ignas Radvilavičius

Vilius Banys

Kajus Mickus

Aivaras Bingelis

X

IX

VII

VI

A. Bautronis II
Kasparas Radvilavičius

Aivaras Bajerčius

Edita Bakutytė

X

VII

VI

A. Bautronis III
Matematikos olimpiada Alanas Atkačiūnas

Laisvutis Kulikauskas

VI

IX

A. Milkintas I
Viltė Piragytė

Aurimas Bingelis

V

VI

A. Milkintas II
Aivaras Bingelis

Šarūnas Ambrutis

VIII

IX

A. Milkintas III
Nacionalinio Vinco Kudirkos dailyraščio konkursas ,,Rašom! Viltė Piragytė

Silvija Paltanavičiūtė

Saulenė Piragytė

V

VII

VII

D. Piragienė I
Ramintas Jačunskis

Rugilė Jasukaitytė

Liveta Giedraitytė

VI

VII

IX

D. Piragienė II
Miglė Palšauskaitė

Ugnė Pranckevičiūtė

X

X

D. Milkintienė III
Smiginio varžybos Monika Jasukaitytė

Martynas Karčiauskas

VII

IX

L. Atkačiūnienė I
Silvija Paltanavičiūtė

Aivaras Bingelis

VII

VIII

L. Atkačiūnienė II
Rugilė Jasukaitytė

Eimantas Kazlauskas

VII

VII

L. Atkačiūnienė III
Stalo teniso varžybos Darius Šikšnys IX L. Atkačiūnienė I
Laisvutis Kulikauskas

Martynas Karčiauskas

IX

IX

L. Atkačiūnienė II
Vilius Banys IX L. Atkačiūnienė III
Dailės olimpiada Saulenė Piragytė

Vilius Banys

VII

IX

K. Budrikienė I
Nedas Barišauskas V K. Budrikienė II
Gintarė Šilaitytė VI K. Budrikienė III
Anglų kalbos olimpiada Lukas Turauskis

Lukas Skridla

Meda Valinčiūtė

X

IX

VII

A. Masaitienė I
Kasparas Radvilavičius

Šarūnas Ambrutis

Kajus Mickus

X

IX

VII

A. Masaitienė II
Ignas Radvilavičius

Laisvutis Kulikauskas

X

IX

A. Masaitienė III
Geografijos olimpiada ,,Mano gaublys“. Lukas Turauskis

Šarūnas  Ambrutis

Silvija  Paltanavičiūtė

Tautvydas  Vingelionis

X

IX

VII

VIII

Z. Bunikis I
Laisvutis  Kulikauskas

Ugnė  Pranckevičiūtė

Kajus  Mickus

IX

X

VII

Z. Bunikis II
Saulenė  Piragytė

Miglė  Palšauskaitė

Gytis  Bakutis

VII

X

IX

Z. Bunikis III

Juodaičių pagrindinės mokyklos mokinių 2016-2017 m. m. dalyvavusių

mokyklos olimpiadose, viktorinose, varžybose, konkursuose

S U V E S T I N Ė

Renginio pavadinimas Mokinio vardas, pavardė Klasė Mokytojas Laimėta vieta
Pasaulio pažinimo olimpiada Steponavičius Renaldas

Svirnelytė Justė

Endriukaitytė Dovilė

Stašaitis Ugnius

IV

II

III

I

I
Urbonavičiūtė Gabrielė

Būdaitė Rugilė

Čepas Mantas

Bajerčius Aurimas

IV

II

III

I

II
Svirnelytė Sniegė

Lukenskas Modestas

III

I

III

Juodaičių pagrindinės mokyklos mokinių 2016-2017 m. m. dalyvavusių

rajoninėse olimpiadose, viktorinose, varžybose, konkursuose

S U V E S T I N Ė

Renginio pavadinimas Mokinio vardas, pavardė Klasė Mokytojas Laimėta vieta
Krepšinio 3×3 varžybos Banys Vilius

Kulikauskas Laisvutis

Radvilavičius Ignas

Atkačiūnas Alanas

IX

IX

X

VI

L. Atkačiūnienė III
Smiginio varžybos Miglė Palšauskaitė

Ugnė Pranckevičiūtė

X

X

L. Atkačiūnienė I
Smiginio varžybos Radvilavičius Kasparas

Kulikauskas Laisvutis

X

IX

L. Atkačiūnienė II
Biologijos olimpiada Turauskis Lukas X S. Žuvelaitienė III
Meninio skaitymo konkursas Jasukaitytė Rugilė VII D. Piragienė II
Paltanavičiūtė Silvija VII III

 

 

Comments are closed.