DALYVAVIMAS KONFERENCIJOJE

Juodaičių pagrindinės mokyklos mokiniai dalyvavę mobilios grupės užsiėmimuose, buvo pakviesti į renginį „Mobili jaunimo laisvalaikio programa baigiamoji konferencija ir foto darbų paroda“.

Renginyje dalyvavę fotografai A. Kvisnytė, A. Bakas, M. Stankaitis papasakojo, kaip į jų gyvenimą atėjo fotografija, įvertino parodoje eksponuotas nuotraukas. Smagu, kad tarp 30 gražiausių nuotraukų buvo dvi, kurias padarė Juodaičių mokiniai ir kurias fotografai įvertino labai gerai – jos pateko į geriausiųjų penketuką.

Konferenciją paįvairino protmūšis, kuriame juodaitiškiai mokiniai parodė geras žinias.

Renginio dalyvius sveikino Jurbarko švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja J. Jablonskienė. Jurbarko švietimo centro direktorė A. Baliukynaitė apdovanojo padėka už dalyvavimą projekte.

Kadangi konferencija vyko Jurbarko viešojoje bibliotekoje, o kai kurie mokiniai joje lankėsi pirmąkart, tai mums, juodaitiškiams, bibliotekos darbuotoja surengė ekskursiją. Mokiniai pamatė, kad šiuolaikinė biblioteka ne tik knygos…

Dalyvaudami mobilios grupės užsiėmimuose, mokiniai įgijo naujų kompetencijų. Dėkojame projekto rengėjams ir veiklų vykdytojams.

DK

Comments are closed.